Výkřiky do tmy
“Redbull w sobotu bude ... takze takze :)”
zakřičel/a KubisHBOK v 05.09.2007 12:21
“počasí:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((”
zakřičel/a Cory v 05.09.2007 11:11
“kez bych se nudil w praci!a to picasi best”
zakřičel/a anonymous v 05.09.2007 11:03
“nuda ve škole!!!!!!!!!!!!!”
zakřičel/a Cory v 05.09.2007 10:05
“už to chce auta na vodu...”
zakřičel/a chLEBEK666 v 05.09.2007 09:51
“kurwa kdo ma čuhat ty smrady z aut po ranu!!”
zakřičel/a anonymous v 05.09.2007 07:04
“kurwa zachwili my jede kolo do prace:)”
zakřičel/a KubisHBOK v 05.09.2007 06:29
“kurva,za chvilí mi jede vlak:-D”
zakřičel/a :-)(-: v 05.09.2007 06:05
“he wanted to die... but... :(”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 23:09
“ale psssst kurva”
zakřičel/a Lukec_Skatec v 04.09.2007 22:47
“mina je letadlo”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 22:33
“jj chrááááápattttt a zítra zas do školy...ůůů”
zakřičel/a only skate and love v 04.09.2007 22:24
“spááááááááááááááááát................”
zakřičel/a :-)(-: v 04.09.2007 21:57
“Zavalte nekdo na pres pyramidu 1440”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 17:26
“tak du honit hosi!!!”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 16:58
“nerad jsi honim!”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 15:30
“nerad se raním”
zakřičel/a chLEBEK666 v 04.09.2007 14:49
“a tak prej budem hrát céčka utoho se nezraniš”
zakřičel/a KubisHBOK v 04.09.2007 14:20
“zeptejte se dočkala jestli se dočkáme nebo ne”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 14:10
“a ze prej jsou nejake zavody?ale nikdo nic”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 13:34
“jsem unavenej.....”
zakřičel/a :-)(-: v 04.09.2007 13:30
“FUCK FUCK FUCK!!!”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 11:56
“live together, d(i)e(e) alone”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 11:50
“life in peace”
zakřičel/a Cory v 04.09.2007 09:54
“yeah”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 09:25
“hola hola skola deti vola...”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 07:38
“stavat a cvicit!!”
zakřičel/a anonymous v 04.09.2007 06:48
“but really there's nothing”
zakřičel/a chLEBEK666 v 03.09.2007 23:45
“smart but angry”
zakřičel/a chLEBEK666 v 03.09.2007 23:18
“1 minute of mood”
zakřičel/a chLEBEK666 v 03.09.2007 22:51
“sranec bobanec na to!”
zakřičel/a anonymous v 03.09.2007 22:14
“zdurex”
zakřičel/a Lukec_Skatec v 03.09.2007 21:29
“zdar Luke”
zakřičel/a MINA v 03.09.2007 21:27
“http://ocko.idnes.cz/stream.asp”
zakřičel/a Lukec_Skatec v 03.09.2007 21:12
“lubrikacni gel - na prdel!”
zakřičel/a anonymous v 03.09.2007 21:07
“anál gel......................”
zakřičel/a :-)(-: v 03.09.2007 21:05
“humaaaaaaaaaaačččč”
zakřičel/a Lukec_Skatec v 03.09.2007 20:52
“tetka nato cumim huste! jak morawskoslezkeCIp”
zakřičel/a KubisHBOK v 03.09.2007 20:42
“peknej song, ale černobyl suxxx!!!”
zakřičel/a chLEBEK666 v 03.09.2007 20:42
“chlebo jak se ti liby chernobil?”
zakřičel/a Lukec_Skatec v 03.09.2007 20:40
“tady se to nejak rozjizdi:-)nabito”
zakřičel/a Lukec_Skatec v 03.09.2007 20:39
“jebat zacharsky nigga prej do prdele”
zakřičel/a anonymous v 03.09.2007 20:34
“nejdřív ale tebe pořádně”
zakřičel/a chLEBEK666 v 03.09.2007 20:23
“mrdat ty to stranky do prdele”
zakřičel/a anal v 03.09.2007 19:41
“V hospodách sou intračky "lovíme na pitlačku”
zakřičel/a tekin Kurtuluž v 03.09.2007 19:30
“uz prsi”
zakřičel/a DAVE v 03.09.2007 15:57
“a nezaprsi a nezaprsi...”
zakřičel/a anonymous v 03.09.2007 15:18
“drz hubu............”
zakřičel/a :-)(-: v 03.09.2007 13:26
“smradi skola hahahaha”
zakřičel/a anonymous v 03.09.2007 13:01
“DĚTI ŠKOLA VYHOŘELA...JUPÍÍÍ”
zakřičel/a anonymous v 03.09.2007 10:38
| |< začátek << předchozí | Zobrazen záznam 6301 - 6350 / 9675 |
další >> konec >| |
hlavní stránka