Výkřiky do tmy
“ne ja jsem sracka ne tuhe hovinko”
zakřičel/a anonymous v 26.09.2007 15:04
“Vy hovna”
zakřičel/a Garga v 26.09.2007 14:57
“kurwa stoji mne to zato wubec?”
zakřičel/a anonymous v 26.09.2007 13:39
“kurwa nerwy na pochodu!”
zakřičel/a anonymous v 26.09.2007 12:21
“jsem cistej jak standa gross”
zakřičel/a anonymous v 26.09.2007 08:42
“prasata!”
zakřičel/a anonymous v 26.09.2007 08:13
“ziiiiiiiiiiiig”
zakřičel/a bleeeeeee v 26.09.2007 07:40
“ziiiiiiiiiiiig”
zakřičel/a bleeeeeee v 26.09.2007 07:40
“shanim seminka hasise nebo heroinu”
zakřičel/a anonymous v 25.09.2007 20:29
“Cajte??????”
zakřičel/a anonymous v 25.09.2007 20:22
“kurwa moc nekurwuj!”
zakřičel/a anonymous v 25.09.2007 20:09
“Kurva co to tam píšete za pičoviny!!!!”
zakřičel/a Casper v 25.09.2007 19:57
“Kurva co to tam píšete za pičoviny!!!!”
zakřičel/a Casper v 25.09.2007 19:57
“ritni cipky z hasise”
zakřičel/a anonymous v 25.09.2007 18:06
“:))”
zakřičel/a Hašiš v 25.09.2007 17:22
“to nedělej prosím”
zakřičel/a anonymous v 25.09.2007 17:00
“pichnu si hasis do zily!”
zakřičel/a anonymous v 25.09.2007 16:34
“skejt je peklo”
zakřičel/a hutu-tutu v 25.09.2007 15:14
“vymrdal bych zachar!”
zakřičel/a anonymous v 25.09.2007 15:08
“sesterky pojdte mrdat”
zakřičel/a solidni voprc v 25.09.2007 15:01
“slunce svítí................”
zakřičel/a :-)(-: v 25.09.2007 14:59
“pes i kocka!”
zakřičel/a anonymous v 25.09.2007 13:17
“co tady dneska chcipl pes?”
zakřičel/a anonymous v 25.09.2007 10:50
“to sou dobrutky tedy”
zakřičel/a anonymous v 24.09.2007 22:08
“a tos kdyz se smicha s hasisem hm...”
zakřičel/a trava v 24.09.2007 21:43
“je to vazne silna trava”
zakřičel/a Lukec_Skatec v 24.09.2007 21:34
“krucihnát”
zakřičel/a Lukec_Skatec v 24.09.2007 21:12
“YEAH YEAH YEAHS Tekyn Kurtuluž”
zakřičel/a Lukec_Skatec v 24.09.2007 20:29
“ za zimákem bílo a v Dublině je hovno :(”
zakřičel/a pstruh v 24.09.2007 16:16
“tož šel bych valit, ale dnes to nestihnu asi!”
zakřičel/a cajt v 24.09.2007 14:37
“venku je nadherne sup sup jezdit:)”
zakřičel/a anonymous v 24.09.2007 13:24
“tak to mas pochwalu aspon neco!”
zakřičel/a anonymous v 24.09.2007 12:27
“neboj my to včera z časti uklidili!”
zakřičel/a cajt v 24.09.2007 12:09
“kdo bude uklizet ten bordel w parku?”
zakřičel/a KubisHBOK v 24.09.2007 12:03
“Makat a neflakat se!”
zakřičel/a anonymous v 24.09.2007 11:29
“jojo, mam realitu v brně!!”
zakřičel/a cajt v 24.09.2007 10:39
“Pondelmi realita ...”
zakřičel/a KubisHBOK v 24.09.2007 07:59
“spat smradi!”
zakřičel/a anonymous v 23.09.2007 22:46
“a taky se neco natocilo hmm...”
zakřičel/a KubisHBOK v 23.09.2007 21:16
“yeah”
zakřičel/a anonymous v 23.09.2007 19:35
“hm.. street w nedelni Kromerizi”
zakřičel/a anonymous v 23.09.2007 19:35
“???????????????”
zakřičel/a Jirka v 23.09.2007 15:57
“CÍTÍM TVOJI PÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍČUUU”
zakřičel/a anonymous v 23.09.2007 15:23
“FC Barcelona - FC Sevilla 2:1 (73. a 81. min)”
zakřičel/a anonymous v 23.09.2007 13:05
“březí klisny”
zakřičel/a anonymous v 23.09.2007 12:59
“dve kurwy...do kurwy!”
zakřičel/a anonymous v 23.09.2007 12:37
“a kurwa.....”
zakřičel/a :-)(-: v 23.09.2007 12:30
“nezabijes kelišová”
zakřičel/a anonymous v 23.09.2007 12:09
“a zasss! nedele:) a prej uz podzim hm...”
zakřičel/a anonymous v 23.09.2007 08:36
“ani ne, snad se na tom nezabiju”
zakřičel/a chLEBEK666 v 21.09.2007 23:47
| |< začátek << předchozí | Zobrazen záznam 6051 - 6100 / 9675 |
další >> konec >| |
hlavní stránka