Výkřiky do tmy

“doufáme, že jsi ostřílený matadór.”

zakřičel/a dalik+ fred v 21.09.2007 23:44

“není za co ;] přijdu to odzkoušet :))”

zakřičel/a chLEBEK666 v 21.09.2007 23:42

“to je jedno..... dík”

zakřičel/a dalik+ fred v 21.09.2007 23:34

“a proč jako”

zakřičel/a chLEBEK666 v 21.09.2007 23:29

“tak si nejdřív umej ruce”

zakřičel/a dalik+fred v 21.09.2007 23:13

“du na to ;]]]”

zakřičel/a chLEBEK666 v 21.09.2007 23:10

“Loutko nehoň a dej tam ty fotky!!!!!!!!!!!!!!”

zakřičel/a dalik+ fred v 21.09.2007 23:08

“chcaní bez PRDU je jako láska bez MRDU!”

zakřičel/a Fred v 21.09.2007 23:07

“Teplé pivo je horší jak studená němka!”

zakřičel/a anonymous v 21.09.2007 22:07

“Slady jak jinak ”

zakřičel/a anonymous v 21.09.2007 19:28

“de se kalit do knajpy je tu pátek-swátek:)”

zakřičel/a anonymous v 21.09.2007 19:02

“došlo piwo.. ”

zakřičel/a hm... v 21.09.2007 19:00

“docela peknej shit .. tu mate!”

zakřičel/a anonymous v 21.09.2007 16:55

“ja chci taky a zadara!”

zakřičel/a anonymous v 21.09.2007 16:33

“já taky :]”

zakřičel/a anonymous v 21.09.2007 12:19

“já taky :]”

zakřičel/a anonymous v 21.09.2007 12:19

“ACH, JA TAKY MILUJU MILUŠKU”

zakřičel/a CAJT v 21.09.2007 09:37

““Miluju Tě Cajte Miluška””

zakřičel/a anonymous v 21.09.2007 07:58

“OOOUUUU Zasejc in-line cup, už se těšíííím”

zakřičel/a Alice v 20.09.2007 22:20

“Km = banda idiotu!”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 22:13

“FuckinG School!?%?!”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 22:09

“Miluju Tě Cajte Miluška”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 19:53

“nejde”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 18:09

“www.myride.cz”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 17:35

“tak a jde se jezdit:-)”

zakřičel/a :-)(-: v 20.09.2007 17:31

“gde?”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 16:22

“Kurva”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 15:59

“rgfd”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 15:59

“jedine zelenou”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 15:18

“JA RIKAM ANO ANO ANO FET MA ZELENOU!”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 13:25

“drogy NE”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 12:15

“drogy fsude ....”

zakřičel/a anonymous v 20.09.2007 11:09

“chromy všude:)”

zakřičel/a keyou v 20.09.2007 10:53

“F.C.Bracelona!!!”

zakřičel/a KUBIS44barca v 20.09.2007 08:12

“..tak tady nezlobte . . . ”

zakřičel/a ..Ostrawa.. v 20.09.2007 01:35

“Barca - Lion ! 3 : 0 hejjj! a Slavie hm...yes”

zakřičel/a anonymous v 19.09.2007 22:42

“jak se dělá ten heelflip do fs noseslidu?:D:D”

zakřičel/a skaterkm v 19.09.2007 22:17

“Barcelona!!!!! liggga mistru!!!fotball”

zakřičel/a KUbis-Barca44 v 19.09.2007 20:13

“Then Ill fly... She makes me wanna die”

zakřičel/a de* v 19.09.2007 19:44

“lepší světla než lavečky a koše”

zakřičel/a ZZZ v 19.09.2007 19:07

“Chlastat!!!!”

zakřičel/a ... v 19.09.2007 19:05

“joo ja chci ja chci ”

zakřičel/a ja chci ja chci v 19.09.2007 17:52

“nikdo nic hmm ... nehlaste se vseci!”

zakřičel/a anonymous v 19.09.2007 16:34

“nechccce nekdo makat za mne?”

zakřičel/a anonymous v 19.09.2007 15:40

“ale ja wíccc! ach strasne utrpeni pracowat..”

zakřičel/a anonymous v 19.09.2007 13:12

“já taky ;)”

zakřičel/a anonymous v 19.09.2007 12:53

“strasne moccc ji miluji...”

zakřičel/a anonymous v 19.09.2007 12:50

“dám si věrtel piva”

zakřičel/a host v 18.09.2007 16:58

“I don't like the drugs, but the drugs like me”

zakřičel/a de* v 18.09.2007 16:05

“chcipl pes.. a za nim kocka s papouskem!”

zakřičel/a anonymous v 18.09.2007 15:09

Stránka: 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130

Ukazovat po: 501005001000