Novinky

napsal/a
KubisHBOK-SkateKM-
KubisHBOK-SkateKM-
úterý 01.05.2012 08:38
IN-LINE CUP KROMĚŘÍŽ -2012-

Dne 23.6.2012 (sobota) proběhne již 10. jubilejní ročník in-linových závodů IN-LINE CUP Kroměříž 2012, pod názvem SRAZ LEGEND!! Tuto akci pořádá H.B.O.K. crew za podpory města Kroměříž, www.skatekm.cz a za podpory českých a evropských značek a shopů. Hlavním sponzorem je německý www.grindhouse.eu.

Místo konání je inlinepark za zimním stadionem v Kroměříži. Letos, jako každý rok, pro účatníky závodů čekají malá překvapení v podobě nových či vylepšených překážek! Pro diváky to znamená pestrou podívanou.. Občerstvení účastníků závodů a diváků je zařízeno přímo v areálu závodů (pivo, jídlo, nealko). S energií dorazí holky od Red Bullu.

Start od 12:00 hod. VSTUPNÉ JE 10 Kč. STARTOVNÉ 60 Kč.

Registrace ZDE!

Kvalifikace se pojede formou jamu po třech lidech 5 minut. Z kvalifikace bude přímý postup 10-12 nejlepších přímo do finále. Ve finále budou všichni jezdci v parku a postupně budou jezdit formou best triků.

Hodnotí se:
- skoky (airs)
- grindy – jednotrick (simple) / combos
- čistota jízdy
- rozhodným pro jezdce může být i využití parku

Pro účastníky závodu do 18 let helma povinná!!

Občerstvení účastníků závodů a diváků je zařízeno přímo v areálu závodů. Případně každý může navštívit hospůdku s zahrádkou stojící při vstupu do areálu. Asi o 100m dále se nachází supermarket Kaufland a pokud počasí dá, je možnost vykoupat se v nedalekém jezeře.

AFTERPARTY

Večer je naplánovaná afterparty v Music Clubu Oskol – hip hop, RnB, česká a zahraniční klasika, inline projekce. www.discocluboskol.cz
O hudbu a Vaši zábavu se postarají
- BPR (Rosice)
- Rubenz (Zbýšov)
- G-DOGS (BkB & OWELL)
- možná Dj LowMoney (Zlín)

Exhibice breakdance 2BC Kroměříž.
V 1:00 hod. proběhne dámské striptýzové vystoupení.

Start ve 20:30 hod. Vstupné 50 Kč. Pro účastníky závodů vstup zdarma.
Při vstupu baňka alkoholu z výběru Fernet Stock zdarma!

In-line Cup menu

FaceBook menu

 

Bez komentáře | komentovat | odkaz
zobrazit všechny novinky