Novinky

napsal/a
KubisHBOK-SkateKM-
KubisHBOK-SkateKM-
pátek 05.12.2008 08:19
Vánoční Rada Sdružení! SkateKM..

Místo zasedání - Restaurace Aréna (Zimní stadion) v Nekuřáckém salonku!

Datum/čas - POZOR změna! Sobota 13.12.2008 - 18:00:00 s.e.č.

Vánoční program:

 

1) Zapalování svíček a zpívání koled, pojídání cukroví :)

2) Podepsání nových členský průkazů!

3) Další objednání  oblečení s logem SkateKM - Pro ty co si ještě nevyzvedli tu první várku tak ať to nezdržují a přijdou  s penězi pro své objednané věci!

4) Udržování pořádku v prostorách parku!

5) Plány na rok 2009.

6) Všeobecné další  info..

 

--- 7 --- Zaplacení členské příspěvku za rok 2008! Odsouhlaseno na členské radě sdružení podle stanov sdružení ve výši 200 kč!

 

Další upozornění: Ve skateparku je zakázáno stříkat a kreslit jakékoliv grafitti či jejich napodobeniny na překážky a zdi garáží! Udržuj zde  čistotu a pořádek! Odpadky patří do koše ne na zem!

 

Upozornění pro ty, co se registrovali na SKATEKM.CZ

Ná základě vyplnění vaši přihlášky do sdružení vám byla vytisknuta smlouva o přijetí do sdružení. Tím pádem jsme mysleli, že máte zájem o to stát se členem sdružení! Po více jak roku fungování sdružení se k podepsání smlouvy a zaplacení vstupního příspěvku dostavila jen zhruba asi polovina registrovaných lidí! Proto žádáme o co nejrychlejší vyřízení potřebných formalit, pokud tedy máte zájem stát se členem. Pokud nemáte zájem, prosím o zaslání email na: KubisHBOK@seznam.cz s žádostí o zrušení přihlášky do sdružení!

Veškeré vyplněné osobní informace potřebné k registraci spadají pod ochranu osobních údajů. Jejich zneužití nehrozí a po obdržení emailu s žádostí na odstranění z registrace budou smazána!

 

S pozdravem Předseda sdružení.

Chyby v textu vyhrazeny!

 

Club Extrémních Sportů - občanské sdružení

Sídlo:Havlíčkova 3933/120, Kroměříž 767 01

IČO: 26989476

 

Náhled na trička

zobrazit všechny novinky