Novinky

napsal/a
CAJT-HBOKcrew
CAJT-HBOKcrew
pondělí 24.11.2008 18:42
Christmas Party H.B.O.K. CREW and Skatekm.cz

Dj´s NFW Crew + Djs TomE and LowMoney + inline-videoprojekce  Cajt / Kubis produkce!

 vstup 35 Kč

V pátek 26.12.2008 od 20 hod. v Music Clubu Clan v Kroměříži se uskuteční vánoční Hip Hop, Rok´n´Roll and RnB Christmas Sex Párty!! Ale Málo Metalu! o hudbu se postarají borci z NFW Crew, DJ Tome a DJ LowMoney a možna I další! Akce je od 20 hodin až do ranního rána a zvaní jsou úplně všeci! Bude zábava, kalení a jako vždy vše kolem (7 absintů + 10 rumů + 3 tekily + 6 piv + 4dc vína + sodovka)!

Žádnej cíl není (jeden je přeci eště v jednání), jen se de pokecat, pobavit, poslechnout hudbu, podívat na videa, podívat na ženy jak se budou vlnit a hodit oko do světa po dobu vánočního týdne! Sobotní den bude klasicky v opilém stavu! Kdo drží 24ku tak večer na Clanu znovu, tentokráte ve sportovním režimu!

Program:

  • Tančení, ploužení a vrtění prdelkama v rytmu hudby
  • Pár panáků na baru
  • Agressive Inline video projekce nového dvd HBOK CREW – The Abstraction (kluci a dívky v Kroměříží a jejich zážitky s bruslema na nohách) and Frends ČR + new videos USA (Thrill, Razors – Icons, a další sračky co znáte i neznate)
  • A další program na kterej se přijde v průběhu večera!!

Tak co? nasrat a budu doma v nudě s cukrovím v ruce a přibírat kila nebo přijdu hodit oko! nebo radči obě! jinak cukroví se neztratí a vzít do batůžku

Vchod do Clubu

Naproti čerpací stanice Robin Oil za Sladama

Music club clan!

zobrazit všechny novinky