Novinky

napsal/a
KubisHBOK-SkateKM-
KubisHBOK-SkateKM-
neděle 20.01.2008 18:53
Pro ty co nevědí... i pro ty co vědí vo co tady de!

Včera to byly přesně tři roky, kdy naše Ministerstvo vnitra odkleplo, že bude existovat nějaké občanské sdružení: Club extrémních sportů - SkateKM! (Nezisková organizace).

A schválilo nějaké ty stanovy, kterými se bude sdružení řídit. Při pohledu na ty tři uplynulé roky toho moc nevidím... tedy těch výsledků a daných cílů sdružení. Jen nějaké dostavění parku v režii ctižádostivích rollerů, krásné dostavění jedné lavičky a osvětlení nad park (určitě bylo potřeba no :) a mno nějaké pořádání závodů.

Proto tu opráším prach z našich stanov sdružení a dohodím k tomu nějaké moje - Předsedovy komentáře :) Nebojte bude jich jen pár, ať to není na dlouho.

1- Cílem sdružení je sjednotit všechny uživatele skateparku v Kroměříži tak, aby to napomohlo k dalšímu rozvoji těchto sportů v České Republice do budoucích let.

No trochu pochybný úvod, ale co, už je to tam! Jde o to, že nejen uživatele Kroměřížského nejlepšího skateparku, ale sjednotit všechny ty blázny z České republiky, co provozují tenhle druh sportu a chtějí zlepšit dosavadní podmínky v ČR! Bereme i ty, co aktivně neprovozují žádný z těchhle sportů, ale jen mu fandí a chtějí napomoct dalšímu rozvoji v Čr.

Za tímto účelem bude sdružení usilovat... je toho tam opravdu mnoho!

2- Vybudování minirampy v prostoru skateparku (KM)

Jo no... to se rýsuje že. No něco z toho možná bude už tenhle rok :) Nechte se překvapit.

3- Pravidelnou údržbu a vylepšování stavu skateparku

Ach! Po příjezdu dneska do parku sem čuměl, co to tam zas je za bordel - rozbité sklo po parku, všude bahno z bot a opět nepořádek a to sem to tam v pondělí ty odpadky vysbíral! No tedy. Proto se vybuduje v prostorách pod danger bengem oplocená kůlna, kde bude smeták a další nářadí potřebné k údržbě skateparku, dále se oplotí volný prostor pod fun boxem, aby tam nebyl přístup a nedělal se tam bordel. Dořeší se koše co nejrychleji a pokud možno i nějaké ty lavečky třeba by nebyly na škodu. Zajímavé je, že osvětlení bylo hned že a toto (koše lavečky) je letitý problém. Mno asi osud!

4- Do Budoucna zajistit krytou halu k provozu těchto sportů nejen v letním ale i v zimním období (tak jak je tomu v zahraničí).

Nu co dodat tu chceme všeci že... no začnem na tom možná pracovat, možná něco bude, já mám vidinu té nejlepší v čr, zatím je to asi k smíchu, ale uvidíme, uděláme 3d model, shodnem se na překážkách, rozložení, seženem finance, sponzory atd. A něco z toho vyleze a na otázku: Předsedo, proč maj halu i v Lošticích a my tady v slavné Kroměříži ne, nemá cenu odpovídat.., Protože oni proto něco udělali a šli za tím! A bez práce nejsou koláče, to věděl i ten hloupej Honza v pohádce :)
 

Toš tak nějak! Začnem třeba i už něco dělat.. Tenhle rok!

S Pozdravem Předseda sdružení

Liwe in Peace Kubis

zobrazit všechny novinky