Novinky

napsal/a
CAJT-HBOKcrew
CAJT-HBOKcrew
čtvrtek 11.10.2007 21:22
KROMĚŘÍŽ MÁ OSVĚTLENÍ SK8 PARKU

HI lidi! Tak jak už nadpis napovídá, tak kroměřížský park má už funkční osvětlení, které se tam začlo budovat asi před dvěmi týdny! Dnes byl první zkouškový den svítilen! Boční světla se budou ještě o nějaký stupně posouvat, prostě se to bude ještě seřizovat (Na fotkách to jde vidět), ale prvni požitek je dobrý!

No, co je zatím problémem, o kterým jsme tak trochu věděli, je vlhkost nynějšího počasí  a k tomu chladící boxy zimáku tuhle vlhkost silně umocňují! Takže levá strana je celkem rychle vlhká jen co naběhne tma  - 18,40h. Ale jinak se dá celkem jezdit, asi do 19,30h a pak je to k naší špatnosti vlhký celý!!

Jinak podle dnešních informací víme, že přes zimu to neni chlazeno vodou, která se od větráku odpařuje jako nyní! Taky víme z vlastní zkušenosti, že v zimě to mokrý nebývalo! Ale na druhou stranu nevíme jak je to v pozdním zimním čase (19,20,21hod), protože díky tmě jsme tam v těchle hodinách nikdy nejezdili! Nezbývá jen doufat, že se to opravdu osvedčí, jinak ne jen já, ale i spousta ostatních, by bylo asi hodně nasraných ku...!!!!

 Osvětlený skatepark Osvětlený skatepark

zobrazit všechny novinky