Grindhouse Online Skateshop INCES - Deluxe Rolling Wear
URBAN-CONCEPT.NET Aggressive In-line magazine

Info

České info

IN-LINE CUP 2009

Dne 27.6.2009 (sobota) proběhne již 8. ročník in-linových závodů IN-LINE CUP Kroměříž 2009. Tuto akci pořádá HBOK crew za pomoci SKATEKM.CZ a za podpory českých a evropských značek a shopů. Místo konání je inlinepark za zimním stadionem v Kroměříži. Letos, jako každý rok, pro účatníky závodů čekají malá překvapení v podobě nových či vylepšených překážek! Pro diváky to znamená pestrou podívanou. Účast zahraničních teamů je potvrzena. Je přislíbena účast Red Bull slečen, které Vám svými nápoji dodají energii. Start od 13:00 hod. VSTUPNÉ NENÍ.

Kvalifikace se pojede formou jamu po třech lidech 5 minut. Z kvalifikace bude přímý postup 10-12 nejlepších přímo do finále. Ve finále budou všichni jezdci v parku a postupně budou jezdit formou best triků.

Pro účastníky závodu do 18 let helma povinná!!

Občerstvení účastníků závodů a diváků je zařízeno přímo v areálu závodů. Případně každý může navštívit hospůdku s zahrádkou stojíci při vstupu do areálu. Asi o 100m dále se nachází supermarket Kaufland a pokud počasí dá, je možnost vykoupat se v nedalekém jezeře.

Večer je naplánovaná afterparty v Music Klubu Clan - hiphop music, inline projekce. O hudbu a Vaši zábavu se postarají Dj LowMoney a DJ tomE. Start ve 21:30 hod. Vstupné 30 Kč. Pro účastníky závodů vstup zdarma.

Dj LowMoney

Od svých 17 let začíná pořádat party pro své přátele, později zakládá N.F.W. Promotion agenture a jeho party se stávají jedny z nejlepších v regionu, dostává nabídku připravovat akce zhotovené na míru pro místní kluby a N.F.W. crew se stává top agenturou v daném hudebním směru.

S časem zjišťuje, že pořádání parties mu už nedává tolik energie a začíná se věnovat djingu v němž si během relativně krátké kariéry vydobyl respekt jako přední party Dj. Momentálně je nejvytíženějším hip-hopovým djejem ve Zlínskem Kraji. Ve svých setech se zaměřuje převážně Hip-hop a RnB music, ale experimentuje ze všemi hudebními styly, o kterých si myslí, že jeho posluchačům něco přinesou. Prioritou jsou pro něj dobrý zvuk a bavící se lidé na parties.

Sám o sobě tvrdí, že není tzv. „hudebním ignorantem“ - nezajímá ho co poslouchá za hudební žánr, ale co mu daná hudba dává. Nyní se dj LowMoney věnuje agentuře , pilování dj skillz a proniká do tajů zvučení parties.

DJ tomE

Na začátku byl vztah k hudbě na úrovni poslechové, který postupně přerostl v potřebu se vyjadřovat, ovlivňovat a zasahovat. Z „první výplaty“ se pořizují nestárnoucí Technics SL1210MkII, první mixpult, sluchátka a začíná koketování se stylem zvaným hip-hop. Píše se rok 1999. První battly nenaplňují onu touhu po vyjadřování, a djing v jeho podání, se ubírá směrem ladných přechodů, směrem, který dnes vyústil do podoby, která by se dala označit jako „party djing“. Za djskou dekádu, kterou za sebou DJ tomE má, hrál po boku kompletní„československé“ špičky hiphopového hudebního žánru. Zahrál si také na několika hudebních festivalech. Současně s djingem se rozvíjí kreativnost a muzikálnost a tomE vytváří vlastní kompozice na pomezí žánrů triphop , hiphop, industrial, které předvádí při liveshow se svým Workstation RolandFantomS. “Sound designer“ je jedna z rolí, kterou sehrál tomE za dobu své působnosti v rádiu Kiss Publikum. Jeho dnes již legendární pořad Beat Za Beatem moderoval a vytvářel týden co týden bezmála 2 roky.

Perličkou na dortu je technické zajišťování nejen vlastních akcí aparátem, který nenechává nikoho chladným. S mottem „vysoký standart“ se dj tomE dennodenně snaží o to, aby byl klient s odvedenou prací maximálně spokojen.

English info

IN-LINE CUP 2009

IN-LINE CUP Kromeriz 2009 will take place on 27.6.2009 at skatepark behind hockey hall in Kromeriz. This event is presented by HBOK crew with help from SKATEKM.CZ and supported by czech and european in-line skate brands and shops. This year awaits for visitors small suprise: new and improved ramps! Start from 13:00. ENTRANCE IS FREE.

Qualification will be like jam for 3 riders skating for 5 minutes. At the final all riders will be in park and showing their best tricks!

For riders under 18 years helmet is obligatory!!

Near skatepark is pub and supermarket for your lunch, even lake for swimming.

In the evening there will be afterparty in music club Clan - hiphop music, inline projection. Sound by Dj LowMoney and DJ tomE. Starts at 21 o'clock. Entrance money 30,- Kč. For participants competition entrance free.

Schedule

TIME TABLE

  • 11.00 Registrations (according to rules the skatepark will be available for everyone)
  • 12.30 The Official Opening of the Comp
  • 13.00 Amateur elimination runs (Amateurs under 18 years and above 18 years)
  • 15.00 Pro elimination runs
  • 16.00 Brake (according to rules the skatepark will be available for everyone)
  • 16.30 Amateur final
  • 17.30 Pro final
  • 18.30 Brake (according to rules the skatepark will be available for everyone)
  • 19.00 Winner announcement, prize giving, official finish

The plan may be slightly changed due to different circumstances.

MAP


Zobrazit místo INLINE CUP 2009 na vě

SKATEPARK

Location:
Obvodova street, behind Hockey hall
767 01 Kromeriz
Czech Republic

Description:
This skate/inline park features many different obstacles:
- pyramid,
- funbox,
- 2 banks,
- 1 danger bank with rail and boxes,
- 2 radiuses,
- 1 vertical radius with extension,
- wallride,
- picnic table with kicker,
- rails,
- a big table on whole side of skatepark.

PICTURES

SEE SKATEPARK GALLERY

KM Skatepark
KM Skatepark
KM Skatepark
KM Skatepark
KM Skatepark
KM Skatepark

VIDEOS

HBOK Inline Cup 2008

IN-LINE CUP 2008 Kromeriz from Jonathan Littlefield on Vimeo.

HBOK Inline Cup 2007

http://www.youtube.com/watch?v=Y1pLAeIYYhg

HBOK Inline Cup 2006

http://www.youtube.com/watch?v=ncIS-rweJ8c

HBOK Inline Cup 2004

http://www.youtube.com/watch?v=PUkL59NF6qk