Výkřiky do tmy

“fotbal je sračka největší!!”

zakřičel/a kopacak v 02.10.2008 16:50

“lehké pivo”

zakřičel/a pijan v 02.10.2008 14:45

“mně taki!!”

zakřičel/a paja v 02.10.2008 11:59

“líbí se mi malý kluci”

zakřičel/a Z v 02.10.2008 03:19

“ještě furt sračka?”

zakřičel/a chachá v 01.10.2008 17:56

“fotbal je sračka!! o tom žádná!! ”

zakřičel/a Anonymák v 01.10.2008 17:24

“JE DOSRÁNO A VEČER FOTBAL!LM!”

zakřičel/a KUBIS44BarcelonaFC v 01.10.2008 15:44

“neser te!”

zakřičel/a anonymous v 01.10.2008 12:41

“animouš - to píše kubis”

zakřičel/a anonymous v 01.10.2008 12:16

“a sračku utřeš do sracáku”

zakřičel/a anonymous v 01.10.2008 11:35

“ty seš sračka animouši!”

zakřičel/a rači zalez v 01.10.2008 11:32

“nejjjlepší sračka”

zakřičel/a anonymous v 01.10.2008 11:30

“je nejjjlepší”

zakřičel/a anonymous v 01.10.2008 11:05

“je nejjjlepší”

zakřičel/a anonymous v 01.10.2008 11:05

“fotbal je sračka!”

zakřičel/a anonymous v 01.10.2008 10:07

“fotbal je sračka!”

zakřičel/a anonymous v 01.10.2008 10:07

“LM”

zakřičel/a anonymous v 30.09.2008 20:35

“ole ole lyon ole ”

zakřičel/a PARAZIT v 30.09.2008 19:23

“ja nejedu,sorry!”

zakřičel/a z v 30.09.2008 14:50

“NEKECEJ!”

zakřičel/a 44 v 30.09.2008 14:32

“se mnou”

zakřičel/a dj loutka v 30.09.2008 14:32

“a ským mám tu čest ?”

zakřičel/a Kubis 44 FCBarcelona v 30.09.2008 14:31

“Neboj kubi, o to se postarám ;) Máš mé slovo!”

zakřičel/a anonymous v 30.09.2008 14:25

“TÝ JO FÁKT! TAK NEZAPOMEŇ UDĚLAT TAM BODEL!”

zakřičel/a Kubis SKATE km v 30.09.2008 13:49

“parada aspon bude volnej park v km”

zakřičel/a anonymous v 30.09.2008 13:18

“DNESKA JEDEM DO OLMIKA ZAJEZDIT!”

zakřičel/a Kubis SKATE km v 30.09.2008 12:15

“mě se odvařila myš ;-(”

zakřičel/a anonymous v 30.09.2008 09:45

“není vzduch!”

zakřičel/a anonymous v 30.09.2008 07:57

“CHAOS”

zakřičel/a anonymous v 30.09.2008 00:08

“BORDEL ???,”

zakřičel/a SPINA v 29.09.2008 23:07

“JO KURVA HOVADA!!!”

zakřičel/a PARAZIT v 29.09.2008 19:33

“Proč děláte bordel strašnej v skate parku?”

zakřičel/a KubisHBOK v 29.09.2008 09:37

“hrubé sklo”

zakřičel/a anonymous v 28.09.2008 11:58

“já chci taky!”

zakřičel/a anonymous v 27.09.2008 20:32

“to zdeňa mi včera kouřil !!”

zakřičel/a anonymous v 27.09.2008 13:57

“vsichni”

zakřičel/a anonymous v 26.09.2008 19:31

“kdo má rád zdeňka?”

zakřičel/a anonymous v 26.09.2008 15:50

“Zdena snupe HEROIN fuj fuj hnuj”

zakřičel/a anonymous v 26.09.2008 13:55

“skatekm by se mělo přejmenovat na rollkm”

zakřičel/a sráš z prdele v 26.09.2008 13:44

“Jdete dnes někdo skejtovat?:-D”

zakřičel/a zdenek.dockal v 26.09.2008 11:43

“ano”

zakřičel/a anonymous v 25.09.2008 22:37

“howno”

zakřičel/a anonymous v 25.09.2008 19:45

“ja uz sem zase clovekem ...”

zakřičel/a fetak v 25.09.2008 15:19

“už sem dědečkem”

zakřičel/a anonymous v 24.09.2008 21:48

“ámen”

zakřičel/a KubisHBOK v 24.09.2008 19:50

“Johnny Romano R.I.P.”

zakřičel/a anonymous v 24.09.2008 16:25

“bez nekam”

zakřičel/a losos v 24.09.2008 15:18

“Johnny Romano R.I.P.”

zakřičel/a anonymous v 24.09.2008 13:06

“a zasss prší”

zakřičel/a 44 v 24.09.2008 09:37

“ach já to logo cellé postřékal”

zakřičel/a anonymous v 24.09.2008 07:25

Stránka: 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

Ukazovat po: 501005001000